Команда проекту «Крим. 25 років боротьби за Україну» запрошує на презентацію циклу програм


14 сентября 2021 года.

Команда проекту «Крим. 25 років боротьби за Україну» запрошує на презентацію циклу програм  «Рік 1999. Нова доба."

Захід відбудеться 15 вересня 2021, о 14-00 ( м. Херсон, вул. Некрасова, 29 (на розі вул. Некрасова та пр. 200 років Херсону, орієнтир магазин «Розетка»), ІІ поверх.

«Крим. 25 років боротьби за Україну» - це цикл документальних програм про політичну історію Криму та те, як саме Крим наповнювався українським змістом з перших років незалежності України і до сьогодення. Під час обговорення ви зможете подивитися найбільш яскраві фрагменти з фільмів, зануритися в атмосферу 90-х, - початку 2000 років минулого століття та взяти участь в дискусії про актуальні проблеми новітньої історії України та боротьби за український Крим.

Спікери:

  • Ібрагім Сулейманов - автор ідеї, режисер та ведучий фільму.
  • Рустам Авдєєв - керівник проекту.
  • Дементій Білий - сценарист та редактор.

Довідка: Документальні програми побудовані на архівних матеріалах та на спогадах безпосередніх учасників подій. Наразі випущено серії про події з 1991 по 1999 рр. В найближчі дні очікуються прем'єри одразу трьох наступних серій, про події 2000 - 2002 років. Всі серії знаходяться у вільному доступі.

Програми випущені за підтримки Українського Культурного Фонду. Позиція Українського Культурно Фонду може не збігатися з думкою авторів.

На захід запрошуються державні органи влади, що опікуються проблематикою Криму, громадські організації, робота яких пов'язана з Кримом, правозахисні організації, які відстежують ситуацію в АР Крим, Представники Меджлісу кримськотатарського народу, представники центральних та місцевих ЗМІ, представники Херсонської ОДА та Херсонської міської ради, фахівці з історії, студенти факультетів журналістики та історії ХДУ.

Після презентації передбачена дискусія з авторами та кава-брейк з елементами кримськотатарської національної кухні.

Перед презентацією, відбудеться відкриття нового публічного простору Кримськотатарського Культурного Центру «Куреш». Гостей зустрічає володар Гран-прі міжнародних конкурсів, переможець дитячого міжнародного телевізійного конкурсу «Татли сес» - Рустем Єміратлі.

Вхід - вільний.

*Стільці на заході будуть розміщені на безпечній відстані один від одного.

Для довідок: 050 55 40 656.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости