Колишній директор Херсонської філії Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків отримав протокол про корупцію


26 сентября 2019 года.

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами контролю своєчасності подання декларацій виявило ознаки умисного неподання декларацій 5-ма посадовцями, а також направило до суду 2 протоколи стосовно порушення термінів подання декларацій.

Встановлено, що особи, які порушили вимоги закону, колишні працівники територіальних органів Національної поліції та колишній директор Херсонської регіональної філії Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків.

Так, під час контролю своєчасності подання декларацій встановлено, що три посадовці не подали декларації після звільнення у наступному році, 2 - декларацію перед звільненням за раніше не охоплений період.

Суб'єктам декларування було повідомлено про необхідність подати декларації протягом 10-ти днів з дня отримання таких повідомлень. Однак, незважаючи на їх отримання, посадовці декларації не подали.

Відповідні обґрунтовані висновки будуть направлені до територіальних органів прокуратури для здійснення досудового розслідування.

Умисне неподання суб'єктом декларування декларації карається штрафом від двох тисяч п'ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років (стаття 366-1 ККУ).

Крім того, складено 2 протоколи стосовно колишнього директора Херсонської регіональної філії Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків, який несвоєчасно подав декларацію перед звільненням, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями, а також декларацію після звільнення за минулий 2018 рік.

Відповідальність за несвоєчасне подання декларації передбачена частиною першою статті 172-6 КУпАП.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости