Колихаєв дав задню: на ліфти виділятимуть 90% вартості ремонту з бюджету

Колихаєв дав задню: на ліфти виділятимуть 90% вартості ремонту з бюджету
25 июня 2021 года.

Пафос місього голови, який вирішив перекласти 40% витрат на ремонт ліфтів на херсонців, кудись зник.

Вчора  на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, житлової політики, енергозбереження та благоустрою йшлося про співфінансування ремонту ліфтів у 2021 році, а також ремонт ліфтів, які мали бути відремонтовані у 2020 році.

Представники ОСББ зазначили, що у 2020 році всі ліфти ремонтувалися коштом міського бюджету й, на їхню думку, було б справедливо, якби у такий спосіб були відремонтовані й ті 39 ліфтів, що залишилися з попереднього року. А також, наголосили, що перехід у 2021-му на частки співфінансування ремонтів 40% на 60% не зможуть забезпечити.

Після тривалих обговорень комісія рекомендувала виконавчим органам профінансувати ремонт ліфтів за 2020 рік у повному обсязі.

Сторони також дійшли згоди, що фінансування ліфтів у 2021 році варто здійснювати за схемою: 10% на 90%, але з подальшим зростанням частки ОСББ щороку.

"Ми підтримуємо позицію щодо фінансування ремонту 39 ліфтів коштом міського бюджету та схему співфінансування на 2021 рік", - зауважив голова комісії Юрій Рожков, резюмуючи роботу комісії.

Очевидно, що несамостійний Рожков озвучив бачення мера, який не зміг примусити ОСББ платити, і дав задню. 

Теги: пафос
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости