Коли ми зрозумієм навіщо росіяни нас вбивають, світ стане кращим назавжди

Коли ми зрозумієм навіщо росіяни нас вбивають, світ стане кращим назавжди
5 апреля

Стався несподіваний і може трохи жорсткий (але такі часи) урок з етики.

Нана, якій днями виповнилося сім, спитала в мене (раптом): а може так бути, що росіянці не винні, їм просто путін наказав?

По-перше, це стало для мене шоком, бо моя дитина дбайливо вихована, викохана, можна сказати, в кристально чистій русофобії. Це та єдина людина в таксі, котра, поки вам всім ніяково, скаже водієві: Я ПЕРЕПРОШУЮ, ПАНЕ, ВИМКНІТЬ РОСІЙСЬКУ ПІСНЮ, БУДЬТЕ ЛАСКАВІ! Вона знає, що коти на вулицях лякливі, бо їх ображали росіянці. Вона знає, що її вчитель з малювання говорить російською, бо його батьки так сильно боялися росіянців, що змусили його самого стати росіянцем. І тут раптом таке припущення!

Погодьтеся, це хуйня. Треба було щось робить. Я дістала ніж, дала його дитині і сказала: піди і убий Рауля (сусідський пес з яким вона грає). Дитина, звісно, сказала - ні.

- Я не дам тобі солодкого ніколи в житті, якщо ти не вб‘єш цього собаку.
- Мені не потрібна жодна цукерка в житті.
- Добре. Йди вбий хробака.
- Я не можу, це жива істота.
- Я не дам тобі дивитись мультики три роки.
- Ну й не треба.
- Ти розумієш? Якщо ти не хочеш вбивати, навіть я, твоя мати, не можу тебе змусити. А путін їм не мати, вони його навіть не знають особисто.
- А чому вони хочуть вбивати?
- Я не знаю. Ніхто не знає. Коли ми зрозумієм, світ стане кращим назавжди. Але навряд це відбудеться завтра. Може ти знайдеш відповідь.

Катерина Мола

Теги: етика
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости