Колаборантки Кузміч та Томіліна разом із озброєними військовими вдерлися до приміщення ХДУ

Колаборантки Кузміч та Томіліна разом із озброєними військовими вдерлися до приміщення ХДУ
14 июня

Колаборантки Тетяна Томіліна та Тетяна Кузміч разом із двома озброєними військовими РФ зайшли до Херсонського державного університету.

Про це повідомило джерело МОСТа в університеті.

Раніше ми отримували інформацію, що саме Томіліну хочуть "призначити" ректоркою вишу. 

"Тільки що виламали двері до кабінету ректора", - додало джерело.

Тетяна Томіліна колись була директоркою Академічного ліцею при ХДУ, звідки її звільнили, коли стало відомо, що вона співпрацювала із ГО "Безпека та розвиток". Томіліна з 2014 року відома своїми яскраво вираженими проросійськими настроями.

Справа набула резонансу через відкриту підтримку Томіліною псевдореспублік «ДНР» і «ЛНР». Після розслідування в управлінні освіти і низку публікацій у ЗМІ Томіліну звільнили. Але вона швидко повернулася до однодумців у ГБР, з якими раніше проводила спільні заходи у своєму ліцеї.

У 2015 році Томіліна балотувалася на посаду мера Херсона, але єдине що зробила, це озвучила російський темник про "американські біолабораторії". 

У 2016 році вона намагалася вчитися у докторантурі, але, наскільки нам відомо, її відрахували. 

Тетяна Кузміч, якій у травні 2022 року повідомлено підозру у співпраці з державою-агресором, - кандидатка педагогічних наук, завідувач навчально-методичної лабораторії управління навчальними закладами Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради.

Очолює херсонську міську ГО "РУСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ГРОМАДА "РУСИЧЪ"

З 1988 року до 2007 працювала на посаді вчителя російської мови та літератури в освітніх закладах м. Херсона № 24, НВК «Школа гуманітарної праці», № 30, № 15.

Колаборанти призначили її "начальницею управління освіти". 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости