Колаборант Ковальов розповів про високі українські податки, які він ніколи не платив

Колаборант Ковальов розповів про високі українські податки, які він ніколи не платив
07 / 07 / 2022

Нардеп Олексій Ковальов, який пішов служити окупантам, вирішив порівняти податки в Україні та Росії, показвши, що певний податок в Росії нижчий ніж в Україні.

Такий маніпулятивний пост він розмістив у себе в телеграм каналі.

 

ковалев

Звісно, що розбирати тут маніпулятивність цього посту ми не будемо, адже Ковальов не порівняв ставку ЄСВ, яка в Росії становить 30%, а в Україні 22%, або інші податки, які в РФ вищі за українські.

А ось про цинічність цього посту сказати треба, адже відомо, що нардеп і бізнесмен Олексій Ковальов в Україні податки та інші збори волів не платити.

В 2021 році ми писали, що компанія, засновниками якої Станислав Чуклов та Наталя Ковальова не платила в бюджет Голої Пристані за оренду 630 га землі. За один рік борг зростав на 17 млн. гривень, а орендувала компанія землю мінімум 2,5 роки, аж поки прокуратура через суд не забрала в неї цю ділянку.

Окрім того, мама нардепа Наталя Ковальова була звільнена колегами сина від податків.

Влітку 2020 року голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв звільнив підприємство, пов'язане із народним депутатом України Олексієм Ковальовим від податків.

Гусєв надав дозвіл на право користування пільгами з оподаткування ТОВ «НВП ОРГАНІК СІСТЕМ» згідно з даними, викладеними в додатку, як такому, що відповідає встановленим критеріям, має соціальну значимість, забезпечує працевлаштування осіб з інвалідністю.

Тоді ми довели, що компанія пов'язано з нардепом Ковальовим та його матір'ю. 

Щоправда, свято у родини Ковальових тривало недовго, бо Президент України, від партія кого Олексій став нардепом, ввів санкції проти ТОВ «НВП ОРГАНІК СІСТЕМ». Цю компанію РНБО пов'язала із контрабандою і контрабандистами.

Ковальов судиться із Зеленським досі, але, очевидно, що шансів у нього засудити колишнього шефа немає.

Але, поки йшли суди, вже наступник Гусєва Сергій Козир, руками свого першого зама Андрія Шибаєва дав такі ж саме пільги вже іншій компанії нардепа.

І Олексій Ковальов з родиною спокійно не платили податки, та і не платять їх зараз, зрадивши країні.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости