Книги херсонського автора можуть увійти у 30 знакових книжок нашої Незалежності

Книги херсонського автора можуть увійти у 30 знакових книжок нашої Незалежності
22 июня

Романи "Отаман" та "Останній бій Урус-Шайтана" херсонського автора Віктора Вальда-Михайлова можуть увійти до тридцятки знакових книжок нашої Незалежності. Ці твори назвали херсонці, які вирішили взяти участь у проєкті Українського інституту книги.

Що стало поштовхом для створення романів та чим надихався в ефірі Українського радіо. Херсон розповів Віктор Вальд-Михайлов.

"На одному із заходів у Києві мої друзі кажуть мені: "Чого ти все пишеш про Спарту інші країни? Подивись яка наша країна, в неї багата історія, таких подій світі точно не було". І я вирішив написати, і написав роман "Останній бій Урус-шайтана", - розповідає автор.

У 2017 році його роман визнали кращим романом конкурсу "Коронація слова". За словами Віктора, тема твору зовсім неординарна.

"Критики кажуть, що це перший український письменник який зміг показати в романі нас українців, козаків, нашу Україну очима недруга, цього ж Архана Османа, який йде на українську землю вбити кошового Івана Сірка. Це його шлях, це пригоди які були на його шляху, це цікаві події. Знову ж таки переплетено багато жанрів", - розповідає Віктор Вальд-Михайлов.

Його "Отаман" - роман про Херсон. В ньому автор описав дореволюційне місто. Тут є і Суворівська, Богородицька і "золотий" будинок - колишнє консульство Перу, і херсонські підземелля.

"Є і про те таємниче, що в наших островах закопано дуже багато золота. І вже коли я закінчував книгу, зрозумів, що це дуже мало про Херсон, тут стільки подій відбувалося що ще багато говорити про що! Багато планів на майбутнє, серед них і потужніший проєкт, як засновувався Херсон. Історія повинна розповідати, її необхідно пам'ятати і знати", - каже Віктор Вальд-Михайлов.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости