Кіноаматори Херсонщини прямують до «UNICA»

Кіноаматори Херсонщини прямують до «UNICA»
04 / 06 / 2015

З 05 по 13 вересня стартує 77 Міжнародний фестиваль непрофесійного кіно «UNICA», який щорічно, починаючи з 1932 року, проводиться в різних країнах по черзі.

Херсонська «Кінокімерія» вже всьоме повезе програму аматорських фільмів від України. Нагадаємо, у вересні 2009 року в місті Гданську (Польща) на конгресі, що проводила UNICA кінофестиваль «Кінокімерія» прийнятий до Міжнародної спілки кіно UNICA і став дійсним членом від України.

Тому після приєднання України до Міжнародного союзу кіно «UNICA», фестиваль «Кінокімерія» став щорічно представляти кінопрограми від аматорів країни.

За попередні роки на «UNICA» від Херсонщини представлялися кінострічки: «Фотохудожник Микола Степанов» (О.Голубков); «Світло степу» (В.Бикодир); «Крым. Весна под прицелом» (Е. Руїс Бикова), які були відзначені дипломами фестивалю та фільм «КАМЕНЬ» Андрія і Марини Богун, студії «Летающий цветок», с. М. Олександрівка у номінації «Однохвилинний фільм», був відзначений Золотою медаллю «UNIСА».

Цього року на кінофестивалі непрофесійного кіно «UNICA» Херсонщина представить молодіжний фільм Андрія Богуна «Влад і Варвара», а також серед 5 українських робіт глядачі побачать такі аматорські роботи, як: «Абонент» Марини і Оксани Артеменко та «Зустріч» Владислава Робського (м. Київ), також анімаційне кіно «Если мне подарят лодку» від дитячої студії (м. Харків), «Медовий ранок» від Дмитра Вовка (м. Полтава), і однохвилинна стрічка «Бережіть природу» - дитячої студії «Березіль» (м. Кременчук).

Усі автори та уся Україна з нетерпінням чекають перемоги у кінофестивалі «UNICA». Побажаємо їм успіху.

Теги: арт, кино
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости