Керівники окупаційної влади Херсонщини грають "надовго", виконавці — на власну користь — заступник голови облради

Керівники окупаційної влади Херсонщини грають
07 / 07 / 2022

Російські військові продовжують захоплювати адміністративні будівлі у Херсоні і розташовувати свої фейкові органи. При цьому стикаються з матеріальними і кадровими проблемами. Чому окупаційній владі не вдається створити ефективну вертикаль влади в Херсонській області, пояснив перший заступник голови обласної ради Юрій Соболевський.

За його словами, 6 липня військові РФ захопили адміністративну будівлю по Перекопській, 17. Раніше вони вивезли з приміщення всю офісну техніку і все, що мало якусь цінність. Матеріальну базу для роботи псевдоорганів влади треба створювати заново.

"Друга проблема - відсутність компетентних кадрів, які могли б і хотіли б працювати в створюваних структурах. Все це підтверджує зроблені нами раніше висновки - у Херсонській області у окупантів та колаборантів жорсткий дисонанс. Керівництво начебто намагається "грати надовго", дійсно веде політику інтеграції регіону в Росію, а виконавці, починаючи з середньої ланки, розуміють, що скоро їхній час закінчиться, хочуть за максимально короткий термін отримати максимум особистої вигоди будь-якими способами, тим самим саботуючи політику свого керівництва", - написав Юрій Соболевський.

Також перший заступник голови облради говорить, що через відсутність підтримки жителів області дії окупаційної влади не йдуть далі розстановки "керівників" та "звітів про роботу".

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости