Керівники комунальних підприємств Херсонської області можуть продавати неліквідне майно через систему державних електронних аукціонів


27 июля 2017 года.

Керівники комунальних підприємств Херсонської області можуть продавати неліквідне майно через систему державних електронних аукціонів із значним підвищенням ціни, і таким чином, залучити для власного розвитку додаткові кошти.

Про це каже генеральний директор ДП "СЕТАМ" Віктор Вишньов.

Особливості СЕТАМ в тому, що 35-тисячна армія постійних користувачів системи дозволяє залучити до конкретного аукціону з продажу майна якомога ширше коло учасників. Чим більше учасників змагаються за ваш товар, тим вище буде підніматись ціна під час аукціону. Це психологічна особливість будь-яких торгів, оскільки, якщо вже людина бере в ньому участь - то вона ставить собі за мету придбати бажаний товар.

При цьому, пілотні продажі майна вже давно принесли кошти організаторам - місцевим комунальним та державним установам, органам місцевого самоврядування. Так, Івано-франківська облрада тричі безуспішно продавала автомобілі зі свого автопарку на місцевій регіональній біржі. А завдяки системі СЕТАМ майно продалося швидко, та ще й з націнкою в 10%. Такі ж вдалі приклади є в Хмельницькій, Черкаській та інших областях.

Теги: сетам
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости