Керівники комунальних підприємств Херсонської області можуть продавати неліквідне майно через систему державних електронних аукціонів


27 / 07 / 2017

Керівники комунальних підприємств Херсонської області можуть продавати неліквідне майно через систему державних електронних аукціонів із значним підвищенням ціни, і таким чином, залучити для власного розвитку додаткові кошти.

Про це каже генеральний директор ДП "СЕТАМ" Віктор Вишньов.

Особливості СЕТАМ в тому, що 35-тисячна армія постійних користувачів системи дозволяє залучити до конкретного аукціону з продажу майна якомога ширше коло учасників. Чим більше учасників змагаються за ваш товар, тим вище буде підніматись ціна під час аукціону. Це психологічна особливість будь-яких торгів, оскільки, якщо вже людина бере в ньому участь - то вона ставить собі за мету придбати бажаний товар.

При цьому, пілотні продажі майна вже давно принесли кошти організаторам - місцевим комунальним та державним установам, органам місцевого самоврядування. Так, Івано-франківська облрада тричі безуспішно продавала автомобілі зі свого автопарку на місцевій регіональній біржі. А завдяки системі СЕТАМ майно продалося швидко, та ще й з націнкою в 10%. Такі ж вдалі приклади є в Хмельницькій, Черкаській та інших областях.

Теги: сетам
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости