Карантинні обмеження в Україні можуть продовжити до 12 травня

Карантинні обмеження в Україні можуть продовжити до 12 травня
21 апреля 2020 года.

Карантинні обмеження в Україні можуть продовжити до 12 травня, але з пом'якшеними умовами. Зокрема, МОЗ планує дозволити прогулянки парками та відкриття музеїв і бібліотек.

Про це на брифінгу сказав міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"На найближче засідання уряду МОЗ буде виносити постанову щодо продовження дії карантину до 12 травня. Це продовження викликано нашим рівнем захворюваності і тією небезпекою, яку несе коронавірусна хвороба", - сказав міністр.

За його словами, МОЗ передбачає ряд пом'якшених заходів, що стосуватимуться прогулянок у парках та відкриття музеїв і бібліотек, але з чіткими застереженнями стосовно дотримання карантинних обмежень.

"Але прогулянки парками будуть дуже чітко обмежені щодо кількості осіб, засобів індивідуального захисту під час прогулянок і дуже чіткі критерії будуть виставлені в цій постанові (постанові МОЗ про продовження карантину - ред.), - пояснив Степанов.

Він додав, що планується ще низка пом'якшень карантинних заходів, але не уточнив яких саме. Проте наголосив, що "всі вони будуть чітко регламентованими, як саме можливо відвідувати той чи інший заклад".

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости