Капище дурості і невігластва: «денацифікувати» херсонську «Скіфію» прислали пропагандиста з Луганська

Капище дурості і невігластва: «денацифікувати» херсонську «Скіфію» прислали пропагандиста з Луганська
22 мая

Нещодавно в мережі з'явилися два відеосюжети про діяльність Херсонської філії «Суспільного», більш відомої в народі як «Скіфія». 

В цих сюжетах, названих «Капище української брехні і пропаганди», є голослівні звинувачення, взяті «зі стелі» домисли і припущення, образливі висновки, войовнича некомпетентність і неприхована брехня. Усе це претензійно названо «журналістське розслідування». Розслідувалася «неонацистська» діяльність «Скіфії». А «розслідував» Михайло Шешкін - пропагандист, помічник керівника проекту «#MediaГвардия». Він приїхав в Херсон з... Луганська.

Так, з самого Луганська відрядили «розслідувача», щоб «викрити» херсонських телевізійників. Натомість Шешкін викрив... сам себе. Викрив як дешевий пропагандист, невіглас, людина з низьким інтелектуальним рівнем і як зовсім ні на що непридатний «розслідувач».

Сюжети про херсонську «Скіфію» не мають із журналістськими розслідуваннями нічого спільного. Це - пропагандистські ролики із сентенціями безнадійно зомбованої пропагандою людини, яка, вдаючи з себе носія істини в останній інстанції, верзе повну нісенітницю.

Михайло Шешкін намагається викривати керівництво телерадіокомпанії в крадійстві і марнотратстві, але при цьому нахабно бреше. Демонструє документи, в яких йдеться про заплановане річне фінансування на 2022 рік таких статей витрат як послуги перукаря й косметолога і транспортне обслуговування, а каже, що вказані в документах суми виділялися на... місяць. Ще й коментує свою брехню в образливій для співробітників телерадіокомпанії формі.

Інші «викривальні» сентенції цього «розслідувача від бога» взагалі зводяться до голослівних звинувачень у розкраданні грошей навіть без спроб навести якісь докази.

Втім, левова частка «розслідувань» - розмірковування про «неонацизм» херсонських телевізійників. Непроханий гість з Луганська аналізує книжки і записи фільмів, знайдені в будівлі телекомпанії. І, звісно, звертає особливу увагу на книжки про українську національно-визвольну боротьбу під час Другої світової війни й на книжки про події в Україні після 2014 року.

Книжки ці луганчанин характеризує як «ультраправу ідеологію», а з величезної кількості кінострічок в фільмотеці херсонської телерадіокомпанії звертає увагу на американський фільм «Горбата гора», головні герої якого належать до ЛГБТ-спільноти. На цей фільм звертає увагу й Юрій Авдєєв, журналіст підконтрольного окупантам телеканалу «Херсон24», який теж зробив сюжет про «неонацистську» херсонську телерадіокомпанію.

Михайло Шешкін видав взагалі смішну сентенцію про те, що херсонське телебачення пропонувало людям «посмотреть «Горбатую гору», но не великолепную игру актеров сериала «Сваты».

о

На думку луганського «розслідувача», фільм, який свого часу отримав «Золотого лева» на Венеціанському кінофестивалі, «Оскар» в трьох номінаціях і британську нагороду BAFTA - у чотирьох, нічого не вартий у порівнянні зі «Сватами».

Обурювався пропагандист і тім, що херсонська державна телекомпанія не показувала радянські стрічки. Дійсно, як херсонці жили без «Іронії долі» чи без «Великої перерви»?

Хоча... В Херсоні людям, які ностальгують за «совком», було де дивитися відповідні кінострічки. Їх не один рік охоче показував канал «ВТВ плюс», за що, до речі, отримував непогані гроші з росії. Та й луганський «денацифікатор» чомусь лишив цю телекомпанію поза увагою.

«Гість» з Луганська - ще й «великий спеціаліст» з історії. У сюжеті, який вийшов на каналі «Херсон24», Шешкін порадував публіку таким висловлюванням:
«За восемь лет они (херсонські телевізійники, - авт.) сумели внушить своему народу, что в 1939 году была начата великая отечественная война, что Украина победила фашизм в 1945 году, и не в Берлине, а в Японии. В Японии украинцы воевали. И люди в это верят».

Втім, а чи варто було чекати чогось іншого від людини, інтелектуальний і культурний рівень якої зупинився на «Сватах»?

Сам Михайло Шешкін, судячи з відомостей, які можна знайти про нього в мережі, ще нещодавно навчався в створеному окупантами «луганському інституті внутрішніх справ». У пропагандисти перекваліфікувався у 2021 році. Й зробив правильний вибір з точки зору особистої безпеки, бо не потрапив під тотальну мобілізацію, не став гарматним м'ясом при тому, що багатьох студентів його «вишу» спіткала така доля. Про це пропагандист й сам повідомив на своїй сторінці в російській соцмережі.

Але право «косити» від мобілізації пропагандистам треба доводити, постійно роблячи свою брудну справу. І молодий луганчанин, який завітав в Херсон, схоже, дуже старається.

Теги: скіфія
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости