"Каховський завод електрозварювального устаткування" повністю погасив заборгованість по заробітній платі


13 августа 2019 года.

ПрАТ "Каховський завод електрозварювального устаткування" повністю погасив заборгованість по заробітній платі. "За оперативною інформацією станом на 1 серпня вона у підприємства відсутня", - повідомив на засіданні виконавчого комітету Каховської міськради 13 серпня начальник управління праці та соцзахисту населення міськради Андрій Скрипніченко.

Водночас, за його словами, офіційна статистична інформація може відрізнятися від зазначених даних, хоча говорити про це можна буде лише після появи даних за липень від Державної служби статистики України. Вони з'являться після 18 серпня.

Як підкреслив Андрій Скрипніченко, станом на 1 липня ПрАТ "КЗЕЗУ" мало заборгованість по зарплаті понад 11 мільйонів гривень. Її причиною називається "зменшення кількості замовлень і невиконання фінансових зобов'язань".

- Підприємством проводиться робота з покупцями продукції щодо підписання контрактів на зварювальне устаткування та колійну техніку на ринку України та за її межами. На сьогодні обсяг замовлень на 2019 рік, за якими підписані договори, значно перевищують рівень замовлень 2018 року, - пояснив він.

Водночас у кризовому стані продовжує перебувати ДП "Каховське лісове господарство". Нині воно є єдиним підприємством-боржником по зарплаті в Каховці. Заборгованість у нього становить 360 тис. грн.

Як підкреслив Андрій Скрипніченко, нещодавно керівників обох вищезазначених підприємств за несвоєчасну виплату зарплати працівникам було оштрафовано.

Олег БАТУРІН.

Теги: кзесу
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости