Каховський мотофестиваль «Тачанка» відвідали близько 1000 байкерів


16 июля 2018 года.

З 13 по 15 липня у Каховці пройшов щорічний мотофестиваль «Тачанка». Організаторами фесту є Каховська міська рада та ММГО Колеса Дракона. За їх даними, протягом трьох днів Каховку відвідали більше 5 тисяч прихильників: байкерів, музикантів, просто глядачів з багатьох регіонів нашої країни, в тому числі: 891 байкерів. Це абсолютний рекорд мотофестивалю. До цього рекорд був зафіксований у 2016 році - 570 чоловік.

Мотогості фестивалю зібрались з 13 регіонів України та інших країн: Болгарія, Словенія, Білорусь. Більше всього зареєструвалось байкерів з Херсонської області - 303, Миколаївської області - 129 та Запорізької області - 106.

Під час фесту організатори провели низку заходів. Це мотопарад до монументу "Легендарна Тачанка", чемпіонат по кастомайзингу, мокра дискотека, два рок-концерти, байкерські конкурси, посиденьки біля багаття, молодіжна дискотека, екскурсія до с. Козацького, конкурс "Мокрої футболки", профілактична робота від БО Мережа Каховка та Каховського районного центру соціальних послуг, фотосушка від Карена Гарибяна "Маланкарі", фаєр-шоу від новокаховської файєр-групи "Хорс", пивний чемпіонат, вручення спеціальних байкерських номінацій.

Для гостей свята виступали гурти: "Logus", "Colimator" (всі Нова Каховка), "Стас Ленин (Вand)" "Дюковський сад", "Ракета" (всі Одеса), "ZNAYDENI RECHI" (м. Ізмаїл), "XVII" (м. Миколаїв) та "My Lions Priode" (м. Южноукраінськ).

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости