Юрій Одарченко повідомив про ситуацію з батальоном Херсон


28 августа 2014 года.

Вчора Юрій Одарченко вирушив до Києва з метою прояснити ситуацію, в якій опинився батальон Херсон. Сьогодні він повідомив першу інформацію на своїй сторінці у фейсбуці.

"Розпочав низку зустрічей з метою з’ясування долі батальйонів територіальної оборони та Національної гвардії з Херсонської області та вжиття заходів для їх порятунку.

Був у заступника міністра внутрішніх справ Сергія Івановича Чеботаря (Аваков був на нарді в АП). Бачив конкретні документи і карти. Не все маю право розповідати, щоб не наражати наших людей на небезпеку.

Поки що виглядає все наступним чином: Міністр внутрішніх справ Аваков віддав наказ направити особовий склад батальйону патрульної служби "Херсон" в зону проведення АТО без конкретного зазначення місця дислокації. З документів виходить так, що по прибуттю на місце вони дійсно перейшли під командування АТЦ.

Зараз ситуація стабільна: бійці утримують позиції в укріплених спорудах, набої та вода є. Разом з тим працюють потужні вогневі точки з території РФ та ДНР. Спроби вивести наших бійців прямо зараз однозначно приведуть до суттєвих втрат особового складу серед них. Я бачив конкретний план дій, на мою думку людини не військової, він достатньо продуманий.

Велике прохання: якщо будете спілкуватися з нашими бійцями телефоном за жодних обставин не питайте про деталі плану виходу з оточення, а якщо такий план солдат почне розповідати сам - переривайте його. Це надзвичайно важливо.

Зараз вирушаю до штабу АТЦ - з’ясовувати, як саме наші бійці опинилися в Іловайську та перепровіряти інформацію, отриману у міністерстві по механізмам та строкам їх виведення з цієї зони."

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости