Перший заступник голови облради Юрій Соболевський стверджує, що окупанти не відмовилися від планів проведення референдуму на Херсонщині.
“Хоча завдяки тому, що населення нашої області категорично відмовляється брати участь у процесах його організації, мають дуже великі проблеми з формуванням виборчих комісій. Водночас вони активно працюють у цьому напрямі. Періодично проводять обдзвон з проведенням так званого опитування громадської думки, через голів ОСББ та роздачу “соціальної допомоги” збираються списки мешканців з контактами, які після обробки стануть основою виборчих списків”, – зазначає Соболевський.
Крім того, є інформація і про те, що для організації картинки “референдуму” вже понад три тижні у Херсоні перебувають російські політтехнологи, яким доручили координацію цих процесів.
“Ще раз звертаюся до всіх жителів Херсонщини – не беріть участі у підготовці та проведенні “референдуму”. Це 100% буде кваліфіковано як зрада. Не дайте оркам використовувати вас! ЗСУ близько, і це відчуває сьогодні кожен орк, що на Херсонщині!”, – наголошує заступник голови облради.