Ймовірно херсонські колаборанти поклали око на ТРЦ «Фабрика»

Ймовірно херсонські колаборанти поклали око на ТРЦ «Фабрика»
07 / 07 / 2022

Телеканал «ВТВ плюс», який є однією з найбільших медіа-обслуг окупаційної влади Херсонщини, випустив сюжет про торгівельно-розважальний центр «Фабрика», зруйнований російськими окупантами.

Починається сюжет з розповіді при причину теперішнього стану "Фабрики": ТРЦ називають «постраждалий від бойових дій» й кажуть, що «бід час бою між херсонською теробороною й російськими військовими тут сталася пожежа».

Торгівельно-розважальний центр був обстріляний окупантами. Від обстрілу виникла пожежа, а згодом набігли мародери.

Враховуючи те, що телеканал «ВТВ плюс» зараз не має власної редакційної політики, а став медіа-обслугою окупаційної влади Херсонщини, сюжет про «Фабрику» ймовірно з'явився не випадково. Відомо, що зараз одна з херсонських родин, яка була дуже впливовою в торгівельному бізнесі в обласному центрі, але через велику прорахунки у ведінні справ втратила значну частину бізнесу, намагається повернути колишній вплив й навіть посилити його. Ця родина також відома дружбою з екс-мером Херсона, а нині - колаборантом й «головою» так званої «військово-цивільної адміністрації Херсонської області» Володимиром Сальдо.

Тому не виключено, що сюжет «ВТВ плюс», який закінчується словами про скоре відродження ТРЦ «Фабрика», - свого роду підготовка херсонців до дійсно відродження ТРЦ, але з іншими власниками.

Втім, якщо херсонські підприємці, близькі до окупаційної влади, дійсно поклали око на торгівельно-розважальний центр, їм навряд чи вдасться відновити його роботу в довоєнних обсягах. Бо у місцевих підприємців немає таких можливостей, та й вони навряд чи знайдуть орендарів на всі торгові площі. До того ж фінансовий стан херсонців - значно гірший, ніж до війни.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости