Євген Положій презентує "Іловайськ" у Херсоні

Євген Положій презентує
4 апреля 2016 года.

13 квітня у приміщенні Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова о 16:00 відбудеться презентація книги Євгена Положія "Іловайськ", виданої у 2015 році видавництвом "Фоліо".

Книга вийшла у річницю «іловайського котла». У ній переказано історії солдат та офіцерів, що вижили у котлі. Деякі з цих історій читач легко впізнає - вони звучали в медіа. Та ще більше страшних та героїчних історій не потрапили ані в медіа, ані в книгу - трагедію і біль тих днів неможливо вмістити в жоден роман.

Книга писалася двома мовами, українською та російською - в залежності від того, на історію якого бійця спирався автор, створюючи ту чи іншу главу. Якщо респондент говорив українською мовою - глава створювалася українською, якщо респондент говорив російською - то російською.

Глави, написані російською, перекладалися українською, і, відповідно, навпаки. Таким чином, вийшло дві рівноцінні авторські версії роману: українська і російська». 

Також плануються зустрічі зі студентами та прес-конференція Євгена Положія для представників ЗМІ. Під час зустрічей можна придбати екземпляри роману «Іловайськ».

Організатор зустрічі - ХММГО «Вільне місто». Додаткові питання, довізки - за телефонами: +380505943065; +380973143870 (Євгенія).

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости