Явка на виборах у чотирьох об'єднаних громадах на Херсонщині склала 36.05%


12 декабря 2016 года.

У всеукраїнському розрізі Херсонська область по явці виборців знаходиться на передостанньому місці. Участь у голосуванні в чотирьох ОТГ взяли всього 36.05% виборців. Про це повідомляють спостерігачі громадської мережі ОПОРА.
Найвища явка зафіксована в Хрестівській ОТГ - 45% виборців. Асканія Нова - 32,4%, Каланчацька - 34,8, Музиківська - 34,9%.

В цілому у чотирьох об'єднаних громадах взяли участь 300 кандидатів у партії, які представляли ВО Батьківщину (85), Аграрну партію (13), Блок Петра Порошенка (10), Українське об'єднання Укроп (10), Радикальну партію О. Ляшка (7), ВО Свобода (1). Більшість з кандидатів були самовисуванцями - 174.

Кількість порушень зафіксованих громадським спостереженням ОПОРИ у Херсонській області впродовж всього виборчого процесу залишається стабільно низькою і за своїми масштабами вони не матимуть вирішального негативного впливу на результати виборів.

Виявлені порушення були пов'язані із незадовільним рівнем компетентності членів виборчих комісій, недоліками у організації виборів та їх матеріально-технічного забезпечення, низькою поінформованістю виборців та інших суб'єктів виборчого процесу про законодавчі обмеження та процедури. Випадки недотримання вимог законодавства під час проведення голосування та підрахунку голосів не мали системного характеру і, здебільшого, не були пов'язані із намірами незаконно вплинути на результати голосування виборців. Однак частина порушень стала наслідком організаційних прорахунків з боку виборчих комісій, недостатнього рівня підготовки їх членів та втручанням представників окремих політичних сил у виборчий процес, повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

Теги: вибори, ОТГ
Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости