Начальник ХОВА Ярослав Янушевич до Дня Захисників й Захисниць України вручив нагороди бійцям 60-тої окремої піхотної бригади на чолі з полковником Олександром Салтицьким.
Бригада відзначилася при деокупації Високопілля та низки інших населених пунктів Херсонщини.
Про це повідомляється у Телеграм-каналі ХОВА.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-14-12.18.39-1024x768.jpeg)
“Дякую Вам, Герої, що повернули цим людям такі звичні для кожного речі, як можливість жити у власній оселі, працювати, виховувати дітей. Ви покинули свої домівки та своїх рідних заради того, щоб повернути звичне життя всім нам. Вітаю вас зі святом. Низький уклін захисникам і захисницям України! Бажаю переможних боїв та щоб кожен з вас повернувся додому і обійняв найрідніших!”, – звернувся до військових Ярослав Янушевич.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-14-12.18.48-1024x768.jpeg)