Яробор Кириченко призывает почтить память жертв голодомора

Яробор Кириченко призывает почтить память жертв голодомора
18 ноября 2013 года.

Одиозный Сергей Яробор Кириченко вновь приглашает всех желающих на свой незабываемый перфоманс. В этот раз родновер и его команда будут чтить память жертв голодомра. Об этом написано на сайте "Народный контроль".

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ! ВАЖЛИВЕ ДЛЯ ВАС!

80 років тому влада інородців свідомо організувала умисне масове вбивство МІЛЬЙОНІВ наших предків в УКРАЇНІ засобом ГОЛОДОМОРУ-ГЕНОЦИДУ.

СЬОГОДНІ ДІТИ ТИХ ЖЕ ІНОРОДЦІВ, ЯКІ ТАКОЖ ПРИ ВЛАДІ, іншими облудними засобами та жорстокими методами продовжують здійснювати ГЕНОЦИД НАШОГО НАРОДУ В УКРАЇНІ. За 22 роки їх влади, нашого народу також стало менше на 7-8 мільйонів! Поміж собою інородці пояснюють це тим, що їхній бог подарував їм нас та наші землі, які вони планують впорядковувати для СВОГО НАРОДУ за рахунок знищення нас та встановлення нам рабства!

Якщо Ви відчуваєте потребу вплинути на розвиток подальших подій та зупинити подальший ГЕНОЦИД українців та всіх людей слов'янських націй в Україні. -ПРИХОДЬТЕ 23-го ЛИСТОПАДА О 15:00 год. НА ПЛОЩУ СВОБОДИ в м. Херсоні,що перед обласною державною адміністрацією, щоб нашою спільною участю національного активу Херсона пройти ходою до Пам'ятника Жертвам тоталітарного режиму і підтримати гасла на вшанування наших Предків та підтримку нас і наших нащадків!

Не будьте байдужими! Перемагає той, хто бореться!

За бездіяльність - висока плата, часто - життя. Настав час прокидатися! За нас ніхто нас не порятує!

Актив громадських організацій м. Херсона

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости