Село Олександрівка Станіславської громади майже щодня страждає від російських обстрілів.
Веловолонтер Дмитро Ракіцький днями відвідав село та показав, у якому стані знаходиться населений пункт.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-05-13.44.04.jpeg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-05-13.44.09-1024x576.jpeg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-05-13.44.11.jpeg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-05-13.44.14-1024x575.jpeg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-05-13.44.16-1024x576.jpeg)
Нагадаємо, за словами начальника Станіславської військової адміністрації Олександра Бабуцького, станом на кінець травня 2023 року в Олександрівці проживало близько 400 людей.
До війни там знаходилось 928 будинків з 2300 жителями. Після початку повномасштабного вторгнення було пошкоджено 902 будинки, з них 128 – повністю зруйновані.