Які цікаві судна заходили в акваторію морського порту Херсон протягом квітня?

Які цікаві судна заходили в акваторію морського порту Херсон протягом квітня?
5 мая 2020 года.

Черговий місяць року позаду, і ми вже традиційно знайомимо вас з цікавими суднозаходами в акваторію морського порту Херсон протягом нього.

У квітні відзначимо три судна, які виділилися поміж інших якщо не своїми габаритами, то значним обсягом суднової партії.

Хоча, судно «SUPRA» вражає і тим, і іншим. Суховантаж довжиною у 151,3 м та дедвейтом понад 16 тис. тонн під прапором Ліберії, взявши на борт партію соняшникового шроту вагою 11250 тонн, відправився до Марокко.
Ще 10800 тонн соняшникового шроту було відправлено до одного з портів Франції на судні «MOHAC» (прапор - Панама), що має довжину 135,1 м та дедвейт 15503 т.

На відміну від перших двох суден, навантаження яких відбувалось на рейді морського порту Херсон, судно «ALEXIA 1» (прапор - Панама, довжина - 133 м, дедвейт - 10887 тонн) свій вантаж стальних рулонів у кількості 9586,865 тонн отримало біля причалу підприємства Дирекції портів Південного регіону АСК «Укррічфлот» (з подальшим дозавантаженням на рейді). Країна призначення вантажу - Туреччина.

Загалом за квітень 2020 року до морського порту Херсон завітало 52 судна, а портовими операторами та стивідорними компаніями, що працюють в нашій акваторії було оброблено 234,14 тис. тонн вантажів.

Нагадуємо, що морський порт Херсон продовжує працювати з дотриманням комплексних профілактичних та протиепідемічних заходів, впроваджених ДП «АМПУ» для запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-2019.

Теги: ампу
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости