Які навчальні заклади Херсонщини не готові до нового навчального року


21 августа 2018 года.

Голова ОДА у розпорядженні №640 від 15.08.2018 прозвітував про готовність закладів освіти Херсонщини до нового навчального року.

Так, зокрема, до нового навчального року не здійснена передача закладів освіти у Каховському районі до Зеленопідської, Любимівської та Роздольненської об'єднаних територіальних громад.

Великоолександрівською, Скадовською районними державними адміністраціями не вжито дієвих заходів щодо створення опорних закладів на базі Великоолександрівської (№ 2), Благодатненської, Олександрівської шкіл.

Окрім того, не створено умов для здобуття позашкільної освіти у Хрестівській, Тавричанській, Кочубеївській, Ювілейній, Бехтерській, Станіславській, Григорівській, Музиківській, Костянтинівській об'єднаних територіальних громадах і Каланчацькому та Чаплинському районах, де відсутні заклади позашкільної освіти.

За наявності дітей з особливими освітніми потребами не планується відкриття інклюзивних класів у закладах освіти Каланчацької і Тавричанської об'єднаних територіальних громад.

Не здійснюють обстеження дітей з особливими освітніми потребами інклюзивно-ресурсні центри, створені в містах Каховка та Нова Каховка, Бериславському, Голопристанському та Новотроїцькому районах.

Жоден із цих закладів не здійснив закупівлю обладнання для облаштування кабінетів за рахунок державної субвенції, отриманої у червні поточного року.

Голова ОДА рекомендує головам РДА, а також сільським головам "вжити заходів щодо якісної та своєчасної підготовки навчальних закладів до 2018/19 навчального року" та до 23 серпня провести у зазначених закладах перевірку. 

 

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости