Як живе Білозерська громада?

Як живе Білозерська громада?
20 апреля

У Білозерці російські військові розмістились у приміщені гімназії №1 та шашличної "Біла акація", - повідомляє Херсонська ОВА із посиланням на місцевих мешканців.

За словами очевидців, приміщення школи використовується як табір для військових. Шкільні меблі пустили на дрова, а внутрішній двір школи обладнали під господарчі потреби. Там віськові РФ ремонтують свою техніку, сушать білизну та одяг після прання. Для приготування їжі вони запустили в роботу шкільну їдальню.

Біля "Біла акація" розташований блок-пост для перевірки транспорту, а в самому приміщенні військові РФ, які чергують на постах.

акция

Кафе Акація

Військові рф їздять до магазинів великими групами. Також у населеному пункті тривають перевірки помешкань: шукають зброю, правоохоронців, роздягають чоловіків у пошуках тату та обшукують автівки.

Енергопостачання, водопостачання та газопостачання в наявності у 22 із 25 населених пунктів громади. Газ в балонах практично закінчився.

У віддаленому Правдинському старостинському окрузі, розташованому на межі з Миколаївською областю, понад місяць відсутнє електропостачання, водопостачання та газопостачання в с. Правдине, с. Таврійське та с. Нова Зоря.

Різного ступеню пошкодження та руйнування зазнали близько 90 житлових будинків в с. Правдине. Пошкоджено школу, дитячий садочок, будинок культури та адміністративне приміщення Правдинського старостату. Із старостатом зв'язок відсутній.

Ситуація критична. В с. Миролюбівка пошкоджено 5 житлових будинків.

В с. Томина Балка пошкоджено 11 будинків. В с. Новодмитрівка пошкоджено 1 житловий будинок.

В с. Надеждівка пошкоджено близько 10 житлових будинків.

Як пише Херсонська ОВА, необхідно терміново забезпечити медикаментами мешканців громади та доставити пенсії та соціальних допомог через відділення Укрпошти.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости