Як херсонські перевізники дотримуються вечірнього розкладу руху громадського транспорту


19 апреля 2019 года.

Опублікованого руху громадського транспорту у вечірній час найкраще дотримуються перевізники ПФ "МІС", ФОП "Присяжний", ПП "Союзавто" та КП "Херсонкомунтранссервіс". Такі дані подало управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв'язку Херсонської міської ради.

При цьому, зазначають, що аналіз дотримання вечірнього розкладу руху здійснюється наразі лише на підставі даних із працюючих трекерів на маршрутах та не враховує можливі рейси автобусів, які трекерами не обладнані.

Найбільш складна ситуація із дотриманням вечірнього розкладу у ПП "Корнет-Стиль" та ПАТ "Ремопобуттехніка". Вони найгірше дотримувались заданих інтервалів руху та часто не виходили на лінії після 20:00.

Повноцінний контроль за рухом транспорту у вечірній час заважає здійснювати відсутність трекерів на автобусах. На сьогодні транспортним управлінням, КУ "Диспетчерська служба автоматизованого контролю" та підприємствами-перевізниками ведеться постійна робота щодо доведення кількості трекерів у співвідношенні до кількості автобусів на лінії до 100%.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости