Як читати новини у Херсоні після блокування

Як читати новини у Херсоні після блокування
04 / 06 / 2022

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого та захоплення Херсонської області перед жителями регіону постало питання обходу блокування українських сайтів.

Російські окупанти вже декілька разів вимикали зв'язок на окупованих територіях Херсонщини і намагаються нав'язувати області свій зв'язок.

Загарбники змушують Інтернет-провайдерів перемикатись на Крим. Також вони почали продавати свої SIM-картки.

Потрапляння у телекомунікаційний простір Росії несе декілька загроз. По суті, цензурне відомство "Роскомнадзор" може блокувати для жителів Херсонщини доступ до певних сайтів і сервісів.

Також до даних та активності людини в Інтернеті потенційно можуть отримати доступ російські силові органи і спеціальні служби.

Для безпеки користування Інтернетом на окупованих територіях Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України підготувала відповідні рекомендації та список VPN-сервісів.

З останніми Російська Федерація теж намагається вести боротьбу.
Але, як виявилось, цьому можна протистояти.

У 2018 році з'явився перший у світі мобільний браузер, який обходить сучасні методи цензури в Інтернеті. Він має назву CENO (скорочено від censorship.no!).

Механізм, на основі якого побудований браузер, дозволяє людям отримувати доступ і обмінюватися інформацією в Інтернеті там, де з'єднання було перервано або порушено.

Його можна завантажити у Google Play та на сайті браузера.
Для використання браузера його треба лише встановити і відкрити на своєму пристрої.

Він дозволить обходити блокування українських сайтів та засобів масової інформації.

Раніше повідомлялось про те, що у Верхньорогачицькій громаді частково відновився мобільний зв'язок.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости