Відучора у Херсонській громаді діє подовжена комендантська година.
Як повідомляє кореспондент МОСТа, після обстрілів 3 травня, два наступні дні у місті спостерігались проблеми з мобільним зв’язком та інтернетом. Станом на 6 травня зв’язок та інтернет повністю відновлені.
Також через обстріли пошкоджено електромережі у Східному та Антонівці. Енергетики обіцяють розпочати ремонті роботи з наступного тижня.
На вулицях міста людей та машин майже немає, натомість є багато поліцейських патрулів, які перевіряють документи та пропуски, якщо когось зустрічають.
Крім того, правоохоронці проводять адресні перевірки. Перевіряють документи, телефони, ставлять питання стосовно діяльності містять в період окупації.
Що стосується повторних обстрілів міста, за словами нашого кореспондента, вже декілька днів у самому Херсоні доволі спокійно, “прильоти” фіксуються в районах, наближених до Дніпра.
Якщо говорити про загальну атмосферу, то в Херсоні стало моторошно.
«Як у фільмах жахів. Місто як зупинилося. Жодної душі навіть на жвавих вулицях», – розповідає кореспондент.
ОНОВЛЕНО. Після публікації матеріалу нам повідомили, що в Херсоні чутно сигнал повітряної тривоги, що свідчить про можливі повторні обстріли міста.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/05/f805ce02-ac22-4b93-97c8-fe851cfe427f-1024x683.jpeg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/05/dc17a1c1-518b-4af4-b105-b4ac27343db2-1024x682.jpeg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/05/f4866310-33dd-4918-91e0-9fa44b4c1d59-1024x683.jpeg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/05/a62cb4df-587f-4b2d-8c23-c271f058c1ce-1024x682.jpeg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/05/91712ff4-7a0a-4c3c-be45-c5c7fbc19a65-1024x683.jpeg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/05/1da4e15e-ae59-4471-a61a-fab9b61b5167-1024x682.jpeg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/05/6b264da0-3bb8-4afb-b416-1a54bcbac08f-1024x683.jpeg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/05/28ae5ac5-e1c7-4f4f-9e4e-a84a616c88f1-1024x682.jpeg)