Херсонський мікрорайон Корабел продовжує жити, незважаючи на складну ситуацію внаслідок підтоплення. Люди пересуваються районом, ходять по своїх справах та запасаються водою.
Про це виданню МОСТ з місця подій повідомляє вело-волонтер Іван.
“Весь Острів смердить сірководнем. Досі трапляються великі калюжі, як-от, наприклад, на кругу в сторону Гідропарку і на бетонці (участок дороги біля Судозаводу)”, – розповідає Іван.
Однак життя триває і міські комунальники працюють для ліквідації наслідків підтоплення.
“Комунальні працівники постійно працюють. Особисто я очікував гіршого сценарію, однак спостерігаю, що всі працюють заради скорішого відновлення мікрорайону”, -повідомляє Іван.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/06/18.06-ostriv-1-683x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/06/18.06-ostriv-2-683x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/06/18.06-ostriv-3-683x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/06/18.06-ostriv-4-683x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/06/18.06-ostriv-5-683x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/06/18.06-ostriv-6-683x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/06/18.06-ostriv-7-683x1024.jpg)
Фото: вело-волонтер Іван
Раніше ми повідомляли, що 19 червня буде відкрито в’їзд до частини мікрорайону Корабел у Херсоні.