У сомережах показали, як зараз виглядає Гола Пристань.
Світлини опублікувала користувачка Фейсбук Катерина Гончарова.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/07/359796416_1712636509169033_1807264284773927252_n-1-1024x768.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/07/359831945_1712636542502363_3394678627522298616_n-1-1024x768.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/07/360158952_1712636532502364_5717502014484280635_n-1-1024x768.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/07/359849516_1712636485835702_6668884634692432980_n-1-1024x768.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/07/361886056_1712636409169043_5666417156428669702_n-1-1024x768.jpg)
На фото видно, що вода у населеному пункті, після 40 днів повені, ще не зійшла.
Раніше повідомлялося, що через повінь та війну населення у Голій Пристані на Херсонщині через війну та повінь кількість населення скоротилось у 14,5 разів. Раніше там жили 14,5 тисяч людей. А тепер їх залишилось близько 1000.
Нагадаємо, сьогодні окупаційна влада Херсонщини заявила, що підтопленими ще залишаються три населених пункти – Олешки, Гола Пристань та Кохани.
За інформацією законної влади Голої Пристані, станом на початок липня в місті підтопленими залишаються східна та центральна частини. Рівень води зменшується лише за рахунок зниження ґрунтових вод та випаровування.