Так надвечір п’ятниці вже виглядають вулиці житломасиву Острів. Про нещодавнє затоплення нагадують вогкі сліди на стінах будівель та дорозі.
Добірка фото, на яких можна побачити теперішній стан Острова оприлюднена в Телеграм-каналі начальника Херсонської обласної військової адміністрації Олександра Прокудіна.
Також там розповідається, що проводиться евакуація мешканців, а також обстеження території саперами, бо течією могло принести чимало небезпечних предметів.
А після дозволу вибухотехніків до роботи взялися комунальники.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-16_19-20-33-1024x462.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-16_19-20-29-1024x462.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-16_19-20-30-1024x462.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-16_19-20-31-1024x462.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-16_19-20-32-1024x462.jpg)
«Сьогодні відкачали воду з 18 будинків. З дороги прибрали повалені дерева. Провели ревізію мереж і обладнання централізованого водопостачання. Розпочалися ремонти магістральних водогонів, усунення засмічень у колодязях. До цієї роботи залучені сотні спеціалістів», – йдеться в дописі Олександра Прокудіна.
Нагадаємо, Франція та Велика Британія передали обладнання херсонським рятувальникам.