Таку спеціалізовану техніку, як напівпричіпи зазвичай використовують підприємства, які займаються важкими і негабаритними вантажоперевезеннями у галузях:
- сільське господарство;
- дорожнє будівництво;
- промислове і житлове будівництво;
- енергетика;
- суднобудування і так далі.
Напівпричепи https://kievspecteh.com/ru/catalog/polupritsep ідеально підходять для того, щоб перевозити негабаритну техніку, промислове устаткування, тимчасові вагончики, запчастини тощо.
Це пов’язано також і з тим, що важка будівельна та сільськогосподарська техніка не може переміщатися своїм ходом по дорогах загального користування, тому єдиним виходом для швидкої доставки її до місця робіт залишаються напівпричепи.
Основна вага напівпричепа припадає саме на задні колеса, тому розподіл сил дозволяє економити паливо. У місці зчіпки напівпричіп тисне на сідло, внаслідок чого задні колеса тягача навантажуються, не дозволяючи виникати пробуксовці. Така техніка зручна і тим, що її легко можна міняти, а це, своєю чергою, дозволить уникнути простою тягача, а також перевозити різні вантажі.
Але, на жаль, у приватних перевізників немає можливості купувати багато причепів, тому питання вибору напівпричепа слід підходити ґрунтовно.
За якими критеріями підбирати напівпричепи?
Ціна обладнання
Перед тим, як зробити остаточний вибір треба ознайомитися із асортиментом вітчизняного та зарубіжного виробника. Дуже часто буває так, що саме вітчизняні напівпричепи нічим не поступаються відомим зарубіжним зразкам-аналогам по робочих параметрах, надійності, якості та функціональності. При цьому їх вартість істотно дешевше.
Максимальна вантажопідйомність
Варто зважати на граничну вагу вантажу, який перевозиться, а також на особливості конструкції платформи, її розміри, матеріали, з яких вона зроблена, кількість осей.
Сфера використання
Одному перевізнику необхідно возити пісок, іншому – нафтопродукти, третього потрібна універсальна модель для здійснення міжміських вантажних перевезень різних товарів.
Відповідно, виділяють напівпричепи-самоскиди, бочки, бортові, тенти, рефрижератори та інші.
Тому на самому початку варто визначитися з тим, в якій галузі ви застосовуватимете напівпричепи.
Матеріал
Бажано, щоб напівпричеп був виготовлений з твердої деревини (наприклад, дуба) або іншого щільного матеріалу.