Із 17 березня по 21 квітня з сіл Благодатне, Киселівка, Клапая в напрямку Чорнобаївки виїхало 870 осіб

Із 17 березня по 21 квітня з сіл Благодатне, Киселівка, Клапая в напрямку Чорнобаївки виїхало 870 осіб
23 апреля

У Херсонській ОДА повідомляють, що апарат Чорнобаївської сільської ради працює у штатному режимі, щодня.

Сільською радою надається гуманітарна допомога жителям громади у вигляді продуктових наборів, товарів побуту та гігієни, ліків, а також дитяче харчування та памперси - для малюків.

У всіх населених пунктах Чорнобаївської сільської ради, крім Посад-Покровського старостинського округу, відділеннями Укрпошти видаються пенсії та соціальні виплати за березень.

Банкомат у Чорнобаївці не працює - у зв'язку з відсутністю готівки.

Чорнобаївська амбулаторія працює за графіком, щодня крім неділі з 8.30 до 14.00 години. У приміщенні амбулаторії працює аптека, є пункт продажу ліків та пункт видачі безкоштовних гуманітарних ліків. У Киселівській амбулаторії та адміністративному приміщенні сільської ради у Благодатному працюють пункти видачі ліків.

Перевезення громадян за маршрутом Чорнобаївка - Херсон здійснюється щодня, згідно графіку.

За наявною інформацією, з початку війни, внаслідок бойових дій, в селі Чорнобаївка пошкоджено 197 житлових будинків, у селі Крутий Яр пошкоджень немає. Детальна інформація щодо кількості та ступеню пошкоджених будинків у інших населених пунктах сільської ради відсутня.

За період з 17 березня по 21 квітня з сіл Благодатне, Киселівка, Клапая в напрямку до села Чорнобаївка виїхало 870 осіб.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости