У рамках сьогоднішнього обміну додому повернувся житель Херсонщини Микола Дукін.
Про це у Фейсбуці повідомила представниця Антонівського старостату Оксана Фоміна.
“Сьогодні під час обміну полоненими додому повернувся син нашої волонтерки — Микола Сергійович Дукін. Його мама, Дукіна Любов, з початку окупації міста і до сьогодні невтомно допомагає мешканцям Антонівського старостинського округу, підтримуючи людей у найважчі часи”, – написала вона.
Микола Дукін перебував у полоні з березня 2022 року.
Раніше ми писали, що під час чергового обміну військовополоненими між Україною та Росією з російської неволі повернули шістьох захисників із Херсонщини.

