Іван Бебко: Сильна країна неможлива без місцевого самоврядування

Іван Бебко: Сильна країна неможлива без місцевого самоврядування
07 / 12 / 2021

Сильна країна неможлива без місцевого самоврядування, тому влада має припинити відкат децентралізації.

Про це заявив голова Херсонської обласної організації партії "УДАР Віталія Кличка" Іван Бебко у День місцевого самоврядування.

"Подарунки влади до Дня місцевого самоврядування - скорочення фінансування, тиск та централізація. Сильна країна неможлива без потужного місцевого самоврядування. Проте замість завершення реформи децентралізації влада гальмує процес, а іноді навіть ініціює відкат реформи за рахунок посилення тиску на органи місцевого самоврядування. Зокрема, просувають законодавчі ініціативи, спрямовані на зміну балансу повноважень між органами місцевого самоврядування та органами державної влади", - заявив Бебко.

Він зазначив, що влада має вжити низку заходів, щоб забезпечити розвиток місцевих громад.

"Партія "УДАР" наполягає на тому, що влада повинна відмовитися від подальшої політизації та вийти на конструктивний діалог з політичними силами та представниками громад. Прийняти закон про діяльність органів самоорганізації населення (ОСН). Збільшити до 80% частку ПДФО, яка залишається у місцевих бюджетах усіх міст України. Усі зміни у законодавстві, що стосуються організації місцевої влади, мають прийматися на користь людей та громад, а не за принципом політичної доцільності", - підсумував Іван Бебко.

Політична реклама

Теги: бебко
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости