Історія українського одягу: на Херсонщині відкрилась виставка Олени Колодич


26 августа 2020 года.

Галерея Гавдзинського у Новій Каховці, що на Херсонщині, представила експозицію робіт майстрині Олени Колодич. На виставці 62 експонати - текстильні роботи, предмети побуту, ляльки-мотанки. З нагоди відкриття тут для всіх охочих провели майстер-клас, присвячений ткацтву в домашніх умовах, повідомляє Суспільне Херсон.

Олена Колодич співпрацює з галереєю Гавдзинського понад десять років. Майстриня працює у різних жанрах, обмінюється досвідом з іншими, розповідає директорка Новокаховської галереї Олена Михайленко. Авторка виставки завжди мріяла про ткацтво, а картини Олени Колодич поєднують різні види мистецтва, більша частина їх виконана з текстилю.

"Називається виставка "Художній текстиль Олени Колодич та її гуртківців". Це про гурток "Арт-текстиль" при Чорнянській школі. Тут тобі й ткацтво, і з ниточок викладають, тут є мотанки, неповторні панно", - говорить директорка галереї.

Олена Колодич викладає у Чорнянський школі, проводить майстер-класи для дітей та дорослих. Вона є постійною учасницею Всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Майстер-клас, на який чекали в галереї, присвячений ткацтву в домашніх умовах.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости