Ірина Земляна: Рік без Каті. Як жити далі?

Ірина Земляна: Рік без Каті. Як жити далі?
5 ноября 2019 года.

Убивство Катерини Гандзюк стало каталізатором справедливості в нашому суспільстві після Революції гідності. Ми щодня стикаємося з боротьбою якихось «сил» проти активістів, але смерть Каті об'єднала всіх у боротьбі за покарання винних.

Ким була Катя?

Найперше Катя Гандзюк - це уособлення принципової безстрашності.

Катерина Гандзюк брала участь у Помаранчевій революції. Вона була депутаткою Херсонської обласної ради, засновувала медіа, запроваджувала безліч корисних ініціатив для міста, допомагала військовим, протидіяла вирубці лісів та «махалася» з криміналітетом, який «мутив мутки» та розводив корупцію в Херсоні та області.

Із листопада 2016 року Катя керувала справами виконкому Херсонської міськради. На своїй посаді вона заявляла про зловживання в міськраді, про корупційні схеми, постійно гучно критикувала роботу правоохоронців. Згадайте її знамените стьобне «Тупо нема повноважень». Катя - одна з тих, хто не дав «русскому миру» прийти в Херсон.

За планом злочинців її вбивство мало б залякати всіх принципових і безстрашних людей по країні. Але судячи з масових акцій, які тривають понад рік з вимогою знайти та покарати винних у її вбивстві, в країні ще достатньо принципових.

Як жити далі та чому вчить нас Катя?

Залишатися принциповими і, за можливості, безстрашними. Бо це єдине, що відрізняє нас від «них». Це єдине, що дозволяє нам бути іншими і робити зміни;
Робити свою справу добре та не йти на компроміси, як це робила Катя, чим би вона не займалася. Чому? Катя казала так: "Дістало це. Хочеться ще до 40 років пожити в нормальній країні, бажано в цій";
Боротися за справедливість, за країну, за місто і село, за кожного і кожну, і за себе врешті-решт.
і останнє від Каті: «Дававйте триматися купи і горнутися одне до одного. Бо спочатку вони розберуться з лівими руками правих, потім з правими руками мусорів, а далі доберуться і до нас - обичних п**дливих граждан».
А потім вона обов'язково додала б: «"Пріводи" і кримінальні справи за хуліганство і всякі там організації масових безладів не щітаються, це не компромат, це почьотно, це можна. Робіть на здоров‘я».

«Бо все, що в нас є, - це народний гнів».

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости