Інженери Водоканалу запровадили власне технологічне рішення для покращення якості очищення стічних вод

Інженери Водоканалу запровадили власне технологічне рішення для покращення якості очищення стічних вод
26 июля 2017 года.

У червні інженери Водоканалу запровадили власне технологічне рішення для покращення якості очищення стічних вод міста - а саме їх звільнення від надмірної кількості жиру.

Суть вдосконалення проста: в результаті штучного підйому рівня рідини у пісколовці масляна фракція потрапляє у спеціальний жолоб та з відкриттям засувки перетікає по трубопроводу у приймальну камеру. Відтоді на первинні відстійники для збирання потрапляє лише15-20% жирової складової стічних вод.

Завдяки впровадженню нового етапу в схемі очищення стічних вод міста зменшено навантаження на первинні відстійники, що дозволяє виконувати більш якісне очищення стоків на завершальному етапі технологічного процесу.

У аеротенках, куди потрапляє рідина з первинних відстійників для біологічного очищення, корисні мікроорганізми без проблем перетворюють стоки у звичайну воду, що після сепарації у вторинних відстійниках без загрози для екологічної рівноваги довкілля потрапляє у навколишнє середовище.

Дослідження, проведені робітниками лабораторії з контролю якості очищення стічних вод, довели доцільність удосконалення технологічного процесу.

Довідка. У 2016 році на очисних спорудах каналізації:

- відремонтований первинний відстійник №4;

- замінено 68 м технологічних трубопроводів;

- відремонтовано 35 засувок, 7 зворотних клапанів та 9 шиберів;

- замінено 16 насосних агрегатів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости