ІМІ: У Херсоні журналісту завадили потрапити на засідання антикорупційної комісії

ІМІ: У Херсоні журналісту завадили потрапити на засідання антикорупційної комісії
29 марта 2016 года.

Сьогодні, 29 березня, у Херсоні головного редактора "Херсонської міської газети" Костянтина Риженка виштовхав за двері кабінету голова Комісії з питань антикорупційної політики, сприяння децентралізації, розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства, свободи слова та інформації Віталій Богданов, завадивши потрапити на засідання виїзної комісії міськради. Про це Костянтин Риженко розповів ІМІ.

За словами журналіста, засідання комісії було виїзне і проходило в Управлінні соціальної політики, у кабінеті начальника управління Олени Рузгіс.

Як правило, розповів Костянтин, він безперешкодно знімає засідання цієї комісії. "Зазвичай ношу з собою камеру, знімаю всю комісію, а потім перевіряю відповідність слова і справи", - сказав він.

Цього разу він прийшов, представився журналістом, але голова комісії, за його словами, відразу заборонив йому бути присутнім на засіданні.

"Прийшов на комісію, на якій були депутати, які не люблять, що я про них пишу. Комісія виїзна. За регламентом у нашому місті всі комісії відкриті. Голова комісії з порога сказав мені, що комісія закрита і ніби як я не можу там знаходитися. Хоча там знаходилася дружня для них преса. Я сказав, що маю право там бути. На що голова комісії виштовхав мене за двері", - розповів Риженко.

Після чого журналіст сходив до міськвиконкому і уточнив, чи можуть взагалі бути закриті комісії. "Отримавши негативну відповідь, повернувся, сказав, що як громадянин України, хочу знати що там відбувається. На що голова комісії відреагував досить агресивно, побачивши, що я не збираюся залишати приміщення, встав, ударив мене об двері і вивів у коридор з наміром продовжити "роз'яснювальну роботу". Але побачивши близько десятка осіб в коридорі вирішив не посилювати і повернувся в кабінет, закривши переді мною двері", - зазначив Костянтин, якому так і не вдалося потрапити на засідання.

Журналіст заявив, що написав заяву на голову мандатної комісії з проханням публічного вибачення на найближчій сесії міськради.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости