Холодницький допоміг вийти на роботу черговому судді, якого підозрюють в хабарництві


2 августа 2018 года.

Вища рада правосуддя повернула без розгляду клопотання заступника Генерального прокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького про продовження строку тимчасового відсторонення від здійснення правосуддя судді Олени Живцової з Херсонської області.

Про це пише «Закон і Бізнес».

ВРП розглядала питання Живцевої 25 липня. Мова йшла про продовження строку тимчасового відсторонення судді Каланчацького районного суду Херсонської області Олени Живцової від здійснення правосуддя через те, що її обвинувачують у отриманні хабара.

Вища рада правосуддя звернула увагу, що Холодницький звернувся з клопотанням за один день до закінчення строку, на який раніше було відсторонено суддю. А відповідно до Закону про Вищу раду правосуддя клопотання про продовження строку тимчасового відсторонення судді подається Генеральним прокурором або його заступником не пізніше як за десять днів до закінчення строку, на який суддю було відсторонено. Тому ВРП повернула клопотання Холодницькому було без розгляду.

Виконуюча обов'язків голови Каланчацького районного суду Херсонської області, суддя Олена Живцова підозрюється у вимаганні та одержанні хабара (ч.3 ст.368 КК України) за закриття адмінсправи про перевезення пасажирів перевізником без необхідної ліцензії. Фігурант адмінспарви Анатолій Лозинський заплатив судді 5 тис грн хабара, який Живцова зберігала у Кодексі про адміністративні правопорушення. Гроші були вилучені під час обшуку детективів Національного антикорупційного бюро України.

На початку липня стало відомо, що керівник САП Назар Холодницький не подав клопотання до Вищої ради правосуддя про продовження терміну відсторонення голову Дружківського міського суду Донецької області Геннадія Молібога, якого підозрюють у хабарництві. Молі бог вже вийшов на роботу та приймає участь в судочинстві.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости