ХОДА: На Херсонщині підрядна організація повністю усунула недоліки, виявлені у результаті аудиту


03 / 11 / 2020

На дорозі місцевого значення О220601 Мала Шестірня - Високопілля (км 0+000 - 8+100) підрядна організація завершила усунення недоліків, допущених під час поточного середнього ремонту об'єкта. Їх виявили у результаті інструментальних вимірювань експлуатаційних показників дорожнього покриття, які проводило ДП «Укрдіпродор».

Зокрема, на вказаній ділянці ліквідовано руйнування асфальтобетонного покриття. Завдяки тому, що на об'єкт ремонту поширюються гарантійні зобов'язання, недоліки усувалися винятково коштом та силами підрядної організації.

Варто зазначити, що договір про надання послуг з обстеження відремонтованих чи побудованих у 2019 році доріг області між Департаментом будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської ОДА і ДП «Український державний інститут з проєктування об'єктів дорожнього господарства «Укрдіпродор» було підписано 24 березня цього року. Під час вимірювань спеціалісти установи провели обстеження 5 об'єктів.

За станом дорожнього покриття на ще чотирьох об'єктах спеціалісти здійснюють регулярні спостереження. Якщо протягом гарантійного строку, який становить 3 роки, там будуть зафіксовані механічні руйнування, підрядники змушені будуть усунути їх власним коштом.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости