Херсонводоканал завершив дезінфекцію водопровідних мереж


26 апреля 2018 года.

26 квітня Херсонводоканалом успішно завершена щорічна дезінфекція водопровідних мереж міста.

У момент відсутності води в мережах Водоканалом виконувались заходи, реалізація яких технічно неможлива без зупинки елементів системи водопостачання (свердловин, насосних станцій, спорожнення трубопроводів), оскільки це призвело б до припинення водопостачання споживачів, а саме:

- профілактика і ремонт розподільчих пристроїв високовольтних трансформаторів;

- поточний ремонт магістральних засувок на насосних станціях водопроводу;

- ремонт засувок і електрообладнання на локальних артезіанських свердловинах;

- чищення датчиків витратомірів на виходах насосних станцій другого підйому;

- заміна магістральних засувок діаметрами до 600 мм на водопровідній мережі (14 шт. по вулицям: Тираспольська, Белінського, Покришева, Полковника Кедровського, Філатова, Робоча, Кулика, на НСВ-1 та НСВ-2).

- ремонтні роботи на насосних станціях 3-го підйому.Всього в процесі було задіяно 37 одиниць транспортної техніки та близько 400 чоловік персоналу.

Наступними днями хіміко-бактеріологічною лабораторією питної води Водоканала здійснюється посилений контроль якості води для остаточної оцінки ефективності проведеної дезінфекції.

Довідка. На балансі підприємства знаходяться 138 свердловин; 6 насосних станцій ІІ підйому; 55 насосних станцій ІІІ підйому; 917 км водопровідних мереж; 38 трансформаторних підстанцій; 110 км кабельних ліній.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости