Херсонводоканал вироблятиме гіпохлорит натрію на власній насосній станції


4 октября 2019 года.

Херсонводоканал вироблятиме гіпохлорит натрію із кухонної солі безспосередньо на одній із насосних станцій. Про це повідомив директор Херсонводоканалу Михайло Чемерис.

Це стало можливим завдяки співпраці Херсонводоканалу, Словацької асоціації водоканалів і Української асоціації "Укрводоканалекологія".

Грант у розмірі 100 тис. євро на придбання спеціального обладнання - демонстраційний проект у рамках міжмуніципальної співпраці між країнами-членами ЄС та країнами Східного Партнерства.

"Минулого тижня, у складі офіційної делегації України, відвідав Братиславу, ознайомився з роботою подібного обладнання на водоканалах Словаччини. Як результат - підписані всі необхідні угоди - проєкт стартував", - зауважив Михайло Чемерис.

Нагадаємо, гіпохлорит натрію - засіб очищення і знезараження води. Технологія очищення води гіпохлоритом натрію має ряд переваг і з побутового боку. Головна з них - вода після очищення цим реагентом не має різкого запаху. Також, у порівнянні з хлором, гіпохлорит натрію безпечний в обігу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости