Херсонводоканал виконує реконструкцію артезіанських свердловин


13 сентября 2018 года.

На початку вересня фахівцями Херсонводоканалу виконано реконструкцію свердловини №34 (c.Антонівка, Верхньоантонівський водозабір) із встановленням нового насосного обладнання.

Це одна з артезіанських свердловин Верхньоантонівськоо водозабору, що працює на заповнення 4 резервуарів питної води, від якої отримують воду мешканці Дніпровського та частково Таврійського мікрорайонів.

На свердловині було встановлено новий насос потужністю 22кВт, виконана реконструкція водоприймальної частини та ревізія запірної арматури. Автоматичне регулювання роботи насосу забезпечується частотним перетворювачем, що гарантує надійність експлуатації, економію електроенергії та коштів.

В рамках реалізації «Програми ефективної роботи та реформування водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона на 2016-2020 роки» Водоканал виконує планомірну модернізацію обладнання свердловин та насосних станцій, заміну мереж, втілення новітніх технологій, визначивши першочерговою метою своєї діяльності підвищення якості водопровідної води.

Для довідки. Кількість свердловин на балансі Херсонського Водоканалу - 141. Артезіанська свердловина №34 була збудована у 1992 році. Глибина - 70 м, продуктивність - 63 куб.м на годину.

У 2018 році встановлено нове насосне обладнання на 28 свердловинах, виконано заміну водопідйомних колон на 9 свердловинах.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости