Херсонводоканал отримав нові автомобілі для диспетчерської служби


24 октября 2018 года.

Нещодавно водіям диспетчерської служби Водоканалу були передані ключі від 2 нових автомобілів RENAULT MASTER - фургонів, призначених для доставки ремонтних бригад до місць усунення аварій на міських мережах водопостачання та водовідведення. Ці автомобілі городяни вже бачили у День міста на параді нової техніки Водоканалу.

Renault Master - надійний і економічний фургон, який при невеликих розмірах, що важливо у районах щільної забудови, має високу вантажопідйомність та пасажиромісткість 6+1 (шість чоловік бригади та водій). Кабіна для працівників обладнана кондиціонером та автономним опалювачем. У порівнянні з попередниками при більшій потужності двигуна (91,6 кВт), спецмашина використовує практично в два рази менше пального, що дає вагому економію ресурсу.

Техніка придбана за рахунок інвестиційної складової тарифу за 2018 рік. Вартість однієї машини з урахуванням оснащення складає 1,1 млн.грн.

- Ми поступово оновлюємо автопарк підприємства. Цілодобова робота диспетчерської служби вимагає швидкості та оперативності. Нова техніка піде на заміну старої та дозволить оперативно реагувати на заяви споживачів, поліпшити якість обслуговування мереж, а значить, і водопостачання населення, - зазначив директор МКП «ВУВКГ м.Херсона» Михайло Чемерис.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости