Правоохоронці повідомили про підозру мешканцю Херсона Віталію Казакевичу, який підтримував збройну агресію РФ та окупацію Херсонщини.
Про це повідомляється на сайті Офісу Генерального прокурора.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/snimok-эkrana-2024-05-30-v-14.59.08-1024x722.png)
За даними правоохоронців, у квітні 2022 року Казакевич публікував у соціальних мережах відео, у яких підтримував збройну агресію РФ проти України, закликав населення брати участь у голосуванні на псевдореферендумі, який незаконно проводився на території Херсонської області, а також виправдовував окупацію території України.
За це його підозрюють за ч 2 ст. 111, ч 1 ст. 110, ч 2 ст. 436-2 КК України – державна зрада, заклики до зміни державного кордону та виправдовування окупації території України.
Розслідування триває.
Відомо, що Казакевич працював в Херсоні лікарем-масажистом, мануальним терапевтом та остеопатом. За інформацією з соц. мереж, наразі він нібито переїхав в Росію.
Раніше повідомлялось, що від початку повномасштабного вторгнення та станом на 2 травня 2024 року Херсонська обласна прокуратура розслідувала 1990 кримінальних правопорушень проти основ національної безпеки України.