Херсонців запрошують відвідати фотовиставку хорватських митців


24 июля 2018 года.

20 липня у Херсонському обласному художньому музеї ім. О. О. Шовкуненка відкрили виставку «Спалах різноманітності» двох хорватських авторів - Маріо Ромулича та Дражена Стойчича, яку презентував Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні пан Томіслав Відошевіч.

Виставка складається з 40 художніх фотографій з пейзажами та міськими видами Хорватії. Її було представлено також у галереях та музеях Бельгії і Австрії.

Маріо Ромулич та Дражен Стойчич - відомі фотографи з м. Осієк що в Хорватії. Митці співпрацюють більше семи років.

Автори фотовиставки, зокрема, створили мультимедійний проект «Осієк, історія одного кохання», який став найкращою фотомонографією міста Осієк та першим у низці їх мультимедійних проектів.

Розповідаючи про створення 40 робіт своєї виставки «Спалах різноманітності», автори зазначили, що «Хорватія за площею є трохи більша за Нідерланди, Данію, Словаччину чи Коста-Ріку, але менша за полярний архіпелаг Шпіцберген, який належить Норвегії. Проте, її 56,500 квадратних кілометрів мають унікальний різноманітний ландшафт. Фотографії цієї виставки є кращий спосіб, щоб підготувати відвідувачів до такого спалаху різноманіття».

Виставку «Спалах різноманітності» в Херсонському обласному художньому музеї ім.О.О.Шовкуненка можуть відвідати усі бажаючі протягом наступних двох тижнів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости