Херсонців запрошують на тренінг з моніторингу відкритості правоохоронних органів


26 апреля 2017 года.

Асоціація УМДПЛ запрошує активних та свідомих громадян з усіх областей України взяти участь у дводенному тренінгу«Громадський моніторинг правоохоронних органів: оцінюємо відкритість». Тренінги проводитимуться у чотирьох містах: Львів(12-13 травня), Харків(19-20 травня), Одеса(26-27 травня) та Київ(2-3 червня). Кінцевий термін подання заявок - 28 квітня 2017 року, 18:00.

Навчальні заходи відбудуться у рамках проекту «Моніторингова кампанія відкритості Національної поліції» Асоціації УМДПЛ з метою актуалізації питання громадського контролю за дотриманням прав людини в діяльності правоохоронних органів.

Під час тренінгу учасники вивчатимуть законодавчу базу у сфері доступу до публічної інформації, освоюватимуть усі доступні інструменти моніторингу та адвокації, зокрема, методологію, схвалену Омбудсманом як основний інструмент проведення досліджень у сфері.

Навчальна програма тренінгів влючатиме такі питання:

Право на доступ до публічної інформації: законодавство та практичні аспекти. Запит як інструмент;
Поняття та сутність громадського контролю;
Методологія оцінки рівня відкритості суб'єктів владних повноважень;
Моніторинг правоохоронних органів: практичні аспекти;
Основи інформаційної та адвокаційної роботи: як зробити так, щоб тебе почули.
Участь у тренінгу безкоштовна. Учасникам тренінгу буде забезпечено проживання, харчування, навчальні матеріали та відшкодуваннятранспортних витрат.

Дляподання заявки на участь необхідно заповнити онлайн-анкету.

Кінцевий термін подання заявок -28 квітня 2017 року, 18:00.

Відбір учасників проводиться на конкурсній основі. Кількість місць обмежена. Про результати відбору апліканти будуть повідомленідо 3 травня 2017 року включно.

Контактна особа: Іван Юрчик, керівник проекту «Моніторингова кампанія відкритості Національної поліції в рамках Омбудсмен+» -ivanyurchyk.umdpl@gmail.com

Тренінги здійснюються Асоціацією УМДПЛ в рамках проекту «Зміцнення потенціалу Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости