Херсонців запрошують на Свято повітряного змія


19 июня 2019 года.

23 червня у Херсоні відбудеться Свято повітряного змія Kherson City Of Peace International Kite Event 2019.

Захід для дітей, юнацтва та дорослих проходитиме з 9:00 до 12:00 на полі в мкр. Таврійський за супермаркетом Таврія В (вул. 49-ої Гвардійської Дивізії).

Організатори очікують на приїзд визнаних майстрів світового рівня з Аргентини, Естонії та Ізраїля.

Свято відбуватиметься у рамках підготовчих зборів Збірної України з кайт-флаїнґу, яка представлятиме Україну на Кубку Світу у жовтні 2019 року у Китаї.

Гості заходу зможуть не тільки побачити запуски найкращих повітряних зміїв України, але й стати активними учасниками події, спробувавши свої сили у керуванні 3D-кайтами, акробатичними повітряними зміями та парафойлами.

Програма свята передбачає:

яскраве шоу українських кайтів, нагороджених на міжнародних чемпіонатах і фестивалях;
майстер-класи з власноручного виготовлення повітряних зміїв від наших фахівців;
знайомство з найкращими кайт-флаєрами з різних регіонів, членами Збірної України та інші сюрпризи.
З приводу додаткової інформації, фото-, аудіо- та відеоматеріаламів звертатися: kiteukr@gmail.com, 0971964226

Довідково. Українська Асоціація Повітряних Зміїв (УАПЗ) була заснована в серпні 2017 року організаторами та активними учасниками першого Міжнародного фестивалю повітряних зміїв у історії України Tryhutty IKF 2017.

УАПЗ перша і, на сьогодні, єдина організація, яка представляє всю Україну на міжнародному рівні. Нині до УАПЗ входять як місцеві клуби (команди), так й окремі кайт-флаєри з 11 регіонів України (Херсонський, Дніпропетровський, м. Київ, Львівський, Миколаївський, АР Крим, Кіровоградський, Одеський, Київський, Хмельницький, Запорізький) та навіть закордонні українці.

Мета УАПЗ - промоція кайт-флаїнґу в Україні через конкурси, майстер-класи, розробку власних моделей повітряних зміїв, регіональні івенти та міжнародні фестивалі, а також презентація України на міжнародному рівні. Серед стратегічних планів: промоція м. Херсона як столиці кайт-флаїнґу України, за прикладом м. Вейфан у Китаї, м. Берк у Франції та м. Леба в Польщі.

Теги: змей
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости