Херсонців запрошують на "Поетичну шафу"

Херсонців запрошують на
15 / 07 / 2020

У четвер, 23-го липня, письменники та музиканти на творчий захід уже вдруге у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша. Цього разу у "Театральному дворику".

Упродовж заходу лунатимуть авторські тексти та пісні у супроводі акустичної гітари, рядки відомих авторів, кавери на композиції популярних виконавців. Будуть представлені виставки книжок сучасних поетів та прозаїків, "Підвішених рядків", фотовиставка.

Також відбудеться поетичний батл. У першому турі учасники змагатимуться попарно, презентуючи публіці по одному тексту. У другому турі треба буде виконати творче завдання. Переможця оберуть голосуванням усі присутні на вечорі. Він отримає запрошення на одну із вистав театру.

Для участі у батлі необхідно звернутися за телефоном: (050)-768-08-89.

Окрім того, бажаючі зможуть долучитися до написання "безкінечного вірша" (по рядочку кожен), дістати передбачення на майбутнє зі "скриньки побажань".

Захід пройде за підтримки Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова та Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша.

Вхід - вільний. Початок заходу о 18:00.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости